česky  english

Firma

Naše MISE
OK mont zahájil své aktivity v únoru 1991. Postupně rozšiřoval zkušenosti a obchodní vztahy v oblasti montáží ocelových konstrukcí, hliníkových fasád a opláštění budov. Stabilizoval kolektiv pracovníků tak, aby byla zajištěna potřebná struktura zaměstnanců s odpovídající kvalifikací. Důsledkem těchto kroků bylo vybudování specializované stavební společnosti zajišťující řízení a realizaci velkých subdodavatelských celků v rámci náročných stavebních děl.
Společnost Ok mont v současné době zaměstnává cca 100 pracovníků v technických i dělnických profesích.

Naše VIZE
Ambicí vrcholového vedení OK montu je budování stabilních a dlouhodobých vztahů s obchodními partnery s cílem konstantního zvyšování přidané hodnoty realizovaných děl. Dále by společnost OK mont chtěla dlouhodobě dosahovat vysoké kvality prací tak, aby mohla stoprocentně přeměňovat smělé vize investorů a architektů ve skutečnost.

Strategické cíle
Základním strategickým cílem vrcholového vedení společnosti OK mont je uplatňování efektu výrobního a finančního potenciálu  jako celku a tím upevňování pozice společnosti na stavebním trhu v ČR.

Výrobní program - zaměření firmy

  • Dodávky a montáže kompletních lehkých obvodových plášťů včetně prosklených hliníkových konstrukcí, skládaných a sendvičových plášťů administrativních budov, obchodních center a průmyslových staveb.
  • Dodávky a montáže ocelových konstrukcí
  • Výroba hliníkových prosklených rastrových a modulových fasád, světlíků, oken a dveří ze systému SCHUCO a WICONA.
  • Dodávkya a montáže plášťů z kompozitních desek, bondů, cemento-vláknitých desek, slunolamů, ocelových a nerezových prvků.
  • Projektová a inženýrská činnost v oblasti lehkých obvodových plášťů a ocelových konstrukcí.